Dodacie podmienky

Objednaný tovar odosielame zvyčajne do 5 pracovných dní od pripísania Vašej platby na náš účet, alebo od potvrdenia Vašej objednávky pri platbe na dobierku. Ak nie je možné túto lehotu dodržať (tovar je vypredaný, alebo je objednaný od dodávateľa, ale ešte nie je na sklade), budeme Vás o tom bezodkladne informovať.

Spôsob dopravy

Objednávky odosielame prostredníctvom Slovenskej Pošty ako list na adresu kupujúceho určenú v objednávke. Doručenie slovenskou poštou trvá zvyčajne 2-3 pracovné dni od expedovania tovaru od nás.
Výška poštovného závisí od hmotnosti a objemu objednaného tovaru. Z dôvodu neštandardného rozmeru obálky, nie je možné použiť sadzbu Slovenskej pošty do 50 g. Pri objednaní tovaru si kupujúci môže vybrať hneď niekoľko možností doručenia zásielky:
  • Doporučená listová zásielka I. triedy v cene od 2,00€.
  • Doporučená listová zásielka II. triedy v cene od 1,80€.
Cena za prepravu je účtovaná v zmysle aktuálneho cenníka Slovenskej pošty. Cena je automaticky vypočítaná na základe hmotnosti objednávky.
Zásielky ako obyčajný list neposielame, z dôvodu možnej straty.

Pri objednávke nad 30 € je poštovné zdarma, zásielku posielame doporučene I. triedou.


Spôsob platby


Pri objednávke si kupujúci môže vybrať z možnosti platiť vopred na účet predávajúceho, alebo formou dobierky pri prevzatí tovaru.
  • Pri platbe vopred: platbu prosím uhraďte na číslo účtu: SK57 8360 5207 0042 0540 3784, variabilný symbol uveďte číslo objednávky. Prosím zrealizujte platbu najneskôr do 14 kalendárnych dní. Ak nebude platba pripísaná na účet predávajúceho do tohto termínu, predávajúci má právo objednávku stornovať, o čom budete 3 dni dopredu informovaný. Po pripísaní platby na náš účet budeme bezodkladne tovar expedovať, o čom Vás budeme informovať mailom.
  • Pri dobierke: kupujúci uhradí fakturovanú sumu v hotovosti pri prevzatí zásielky doručiteľovi (pracovníkovi Slovenskej pošty, alebo kuriérovi Slovenskej pošty).